Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП...
Вто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

» Игра на думи
Вто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

» Размяна на банери
Вто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

» Какво слушате в момента?
Сря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

» Героите на върколаците
Вто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

» Търся си гадже...
Чет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

» Героите на хората
Нед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

» Героите на вампирите
Пон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

» Градчето
Чет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

Top posters
Тобиас МакГраван

Изабела Кълън

Самър Съни

Блеър Ууп

Марк Стоун

Джейкъб Блак

Елена Волтури

Nicole Salvator

Тереза Волтури

Нейлини Кълън

Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Share | 

Тъмната и мистериозна част на гората

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi

Брой мнения : 46

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Пон Ное 01, 2010 9:28 am

Замислих се за миналото и погледнах Марк.
-Е... - започнах -Отраснах в нормално семейство, като всеки друг човек. Имах сестра и много грижовни родители. За жалост вече са мъртви... Та, обичам да се разхождам и това е като вградена част от мен. Тогава вървях по една от закътаните улички на малкия ни град и се стъмняваше, когато ме нападнаха. Не усетих какво става, но си спомням как се събудих насред гората. Не разбирах жаждата си, но постепенно осъзнах, че трябва да убивам, за да я утоля. Пътувах много, като така и не можех да разбера какво ми се беше случило. Тогава случайно срещнах някои от членовете на Волтури. Те наистина ми помогнаха и така се присъединих към тях.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens

Брой мнения : 220

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Пон Ное 01, 2010 10:46 am

[b]-Имаш интересна история.-заявих аз
-Е,не толкова колкото твоята.
-Нищо особенно.Всеки има своя неповторима история.
-Прав си.
-Всъщност на колко си години?-попитах я аз
Вижте профила на потребителя
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Пон Ное 01, 2010 10:54 am

Усмихнах се.
-На колко човешки години съм, или от кога съм вампир? - той се засмя
-И двете.
-Ами скоро щях да стана на 19, когато ме превърнаха. Затова пред хората се водя на 19.. Вампир съм от 246 години.
Марк ме погледна, но не можех да преценя дали беше изненадан или не. Щеше ли това да му се стори странно?
-Знам, че изглежда много време, но всъщност не е кой знае какво... - засмях се леко. Ако можех, щях да съм се изчервила.
-Ами ти, от колко време си вампир? - той изглеждаше на 16, вярно, но не можех да преценя кога го бяха превърнали. Сигурно е било не много отдавна..
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Пон Ное 01, 2010 11:24 am

-Изглеждам на 16,но всъщност скоро ставам на 18.Вампир съм от година и половина.-След като казах това Тереза леко се иненада,но това бързо и мина.-Моля те,не се шашкай.-допълних
-Няма,спокойно.-каза тя с успокоителен глас
-Е откога си тук?-попитах я аз и очаквах тоговора и
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Пон Ное 01, 2010 11:31 am

Замислих се.
-Отскоро... Мисля, че са около 2 седмици, може и повече. Не съм сигурна - засмях се. Погледнах го любопитно и попитах
-Е, как беше чувството да си по-силен от другите от нашия вид?
"Сигурно първата му година като вампир е била интересна" - помислих си. Вече от толкова време бях вампир, че бях забравила това чувство... Различното възприемане и виждане на нещата, огромната сила и всичко останало.. Чаках с интерес да чуя отговора му, за да разбера по какъв начин гледа той на тези неща.
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Пон Ное 01, 2010 11:58 am

-Ами всъщност беше малко странно.Чувствах се по-жив отвсякога.Можех да надмина всеки човек на земята.Един ден бях решил да побягам,но по едно време видях,че не се намирам във Форкс и трябваше да звъня вкъщи и да питам как да се прибера.Жувствах се все едно летя.Ако мога да се изразя така.Не ми се налагаше да водя битки с други вампири или върколаци.Общо взето беше интересна година.Живеех си живота.Дивях,забавлявах се,ходих по купони.Сега обаче трябва да се върна в гимназията.Е ами това бяха моите първи мигове като вампир.
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Вто Ное 02, 2010 3:50 am

Погледнах го изненадана.
-Завиждам ти... При мен не беше така. Мисля, че първата година си водил живот, за който всеки тийнейджър мечтае... - казах, като се засмях леко
-Сигурно е било интересно - добавих, а той кимна.
-Изглежда има доста голяма разлика между това как стоят нещата при теб и как стоят при мен. Иска ми се да можех да усетя свободата, която си изпитал.
Гледах го жадно, недоумявайки. Бях усетила колко голяма разлика има между неговия живот и моя. И въпреки това не бих променила нещата, които ми се бяха случили и в човешкия и във вампирския ми живот...
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   Съб Ное 06, 2010 12:29 am

-При всеки е различно.-казах аз и започнах да разглеждам дърветата.
-Хей,ъм каква е твоята дарба,ако имаш такава?-отклони се от темата тя
-Имам дарба и тя е Превлъпъщение.Мога да се превърна във всеки душевен предмет,животно или човек.А твоята?
-Моята дарба е огнени кълба.
-Имаш готина дарба.-отвърнах аз и погледнах часовника на ръката си.-Аз трябва да тръгвам,ще се видим някой друг път.-допълних аз,записах номера и и тръгнах
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната и мистериозна част на гората   

Тъмната и мистериозна част на гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2