Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП...
Вто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

» Игра на думи
Вто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

» Размяна на банери
Вто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

» Какво слушате в момента?
Сря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

» Героите на върколаците
Вто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

» Търся си гадже...
Чет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

» Героите на хората
Нед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

» Героите на вампирите
Пон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

» Градчето
Чет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

Top posters
Тобиас МакГраван

Изабела Кълън

Самър Съни

Блеър Ууп

Марк Стоун

Джейкъб Блак

Елена Волтури

Nicole Salvator

Тереза Волтури

Нейлини Кълън

Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Share | 

Имението на Аналейн

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Имението на Аналейн   Нед Авг 22, 2010 9:12 am

Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Нед Авг 22, 2010 12:37 pm

Докато вървяхме към имението и аз и разказвах за себе си.
- Ами историята ми не е много увлекателна бях малък с брат ми бяхме много близки след това пораснахме отдалечихме се,татко почина и някак си не ми липсваше понеже Нейтън му беше любим,а мен смяташе за неодачки но след като станах вампир осъзнах че ми липсва може би това че постояно ми е викал и се държал с мен като глупак ме е укоражавало да стана по добър за да го впечетля но така и не успях да го направя.След като осъзнах че ми липсва неможех да остана в Ню Йорк повече за това почнах да обикалям отначало обикалях щатите след това и другите континенти,а сега се връщам така да се каже в началото.Тъй като Форкс беше първото място което посетих тръгнах от вкъщи и дойдох тук срещнах Калин и Вивиан и след това тръгнах.Но наскоро чух че тя му е изневерила и са се разделили и сега отново го срещам след толкова много години. - когато спрях да и разказвам за себе си почти бяхме стигнали вече виждах покрива на имението и.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Сря Авг 25, 2010 6:43 am

Аналейн и Питър се качиха на покрива на имението. Оттам се виждаше плажа и вълните, а в далечината дори делфините. Слава Богу, че облаците бяха скрили слънцето, така че сега Ана и Петрели можеха спокойно да бъдат на покрива.
-Ето от там изгледът към града, особено вечер е прекрасен.-каза Лейн, посочвайки северната част на покрива.
След това вампирката седна на една пейка, понеже целия покрив беше като една малка градинка. Така Уил я беше направил, понеже напомняше на истинската градина на родителите им преди много...много време.
-Тази градинка винаги е напомняла на мен и на брат ми, Уил за дома ни. Понеже така се чувстваме като у дома. Наистина е приятно.-каза Волтури и се вгледа в очите на Питър.
Питър Петрели
Номад
Номад

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Сря Авг 25, 2010 10:34 am

- Да,приятно е. - усмихнах се и седнах до нея.
- Тази градина прилича на домът ти в италия или на твоят роден дом ? Аз лично израстнах в имение където с брат ми всяка година когато имаше рожден де късахме от градината на майка ни за да и подарим цветята чиститейки и рожденния ден.Но отдавна вече не сме малки и не го правим. - имеието найстина беше голямо и страхотно.А от покрива имаше страхотна гледка виждаше се целия плаж и залезът беше някак вълшебно.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Чет Авг 26, 2010 6:30 am

-С Уил сме израснали в една наистина спокойна къща и навън градината беше точно като тази. Затова и Уил я създаде. Да ни напомня за нашите и че като сме избягали, така сме ги спасили.-каза Аналейн.
Да, залезът наистина беше невероятен, уж, че облаците бяха покрили слънцето, но все пак нещо се виждаше.
-В Италия има само работа и не мога да мисля за никой друг, дори и за себе си. А тук....е, тук мога да премисля нещата и да осъзная в какво съм се превърнала и какво бях. Във Волтера аз съм лошата вампирка, която всички мразят, а тук съм себе си и сякаш съм човек, който никога не е бил вампир и не е бил лош. Затова съм и тук. Ами теб? Какво те доведе до тук?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   

Имението на Аналейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1